Jak sparować i połączyć słuchawki TWS i500

Słuchawki TWS i500 - prezentacja i instrukcja obsługi. Artykuł pokazuje jak sparować słuchawki i połączyć ze smartfonem.

Instrukcja obsługi – TWS i500

Uruchomienie i podłączenie słuchawek przez bluetooth

1. Upewnij się, że słuchawki są naładowane. Kliknij w przycisk znajdujący się na tylnej części powerbanka. Jeżeli zapali się dioda zielona lub pomarańczowa oznacza, że słuchawki są naładowane. Jeśli nie zapali się żadna dioda, podłącz słuchawki do ładowania. Czas pełnego ładowania wynosi około 2h. Podczas ładowania będzie widoczna dioda wskazująca stan naładowania.

2. Synchronizacja słuchawek: Włóż słuchawki do powerbanka. Otwórz powerbank i pozostaw słuchawki w środku. Kliknij przycisk na powerbanku i poczekaj aż zgaśnie dioda świecąca na powerbanku.

Wciśnij i przytrzymaj przycisk na powerbanku przez około 8 sekund, aż do momentu gdy zapali się zielona dioda i zgaśnie. Podczas trzymania przycisku dioda powinna mrugać kolorem białym. Zielony kolor oznacza poprawną synchronizację. W przypadku niepowodzenia potwórz tę czynność.

3. Podłączenie słuchawek:

 • iPhone lu iPad (iOS):
  • Pozostaw obie słuchawki w powerbanku
  • Włącz telefon/tablet i pozostaw go w ekranie początkowym czyli w menu
  • Otwórz powerbank ze słuchawkami. Telefon wyświetli informację że wykrył słuchawki bezprzewodowe. Kliknij przycisk „połącz
  • Postępuj zgodnie z instrukcją w telefonie, czyli przytrzymaj przycisk z tyłu  powerbanka.
    
 • Android: wyjmij słuchawki z powerbanka i przejdź do urządzeń bluetooth, wyszukaj urządzenia i500 i kliknij przycisk połączenia ze słuchawkami. Gotowe
 • Windows, Mac (laptop) lub telewizor:
 • wyjmij słuchawki z powerbanka i przejdź do urządzeń bluetooth, wyszukaj urządzenia i500 i kliknij przycisk połączenia ze słuchawkami. Gotowe

UWAGA!

Jeśli telefon widzi dwie słuchawki w ustawieniach bluetooth i nie możesz połączyć się jednocześnie z nimi, wejdź w bluetooth i zapomnij połączone urządzenia (jeśli już sparowałeś słuchawki). Następnie wykonaj punkt 2. Powyżej instrukcji i połącz słuchawki ponownie.

Jeśli nie gra jedna słuchawka: upewnij się, że słuchawka nie została wyłączona poprzez długie przytrzymanie słuchawki w miejscu jej sensora dotykowego. Kilkusekundowe przytrzymanie słuchawki powinno ją uruchomić ponownie.